Dobrze zaprojektowane pojemniki wielokrotnego użytku uprości proces pakowania i znacznie zmniejszy  koszty obsługi. Pojemniki z tworzywa sztucznego są bardziej stabilne, zapewniają lepszą ochronę przewożonych towarów, a tym samym mogą zapobiec uszkodzeniu podczas transportu.
Pojemniki wielokrotnego użytku firmy UTZ:

Pojemnik euro RAKO

RAKO jest uniwersalnym pojemnikiem wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego, który jest powszechnie stosowany we wszystkich branżach.

Pojemniki składane

Pojemniki składane umożliwiają oszczędność miejsca nawet do 82%.

Pojemniki trapezowe NESCO

Pojemniki trapezowe NESCO to oszczędność przestrzeni. Pojemniki gniazdowe składane są w stos z wykorzystaniem pokrywy lub na wyciąganych ramionach. Opróżnione pojemniki mogą być składowane gniazdowo, co zapewnia zdecydowaną oszczędność przestrzeni. Zagnieżdżone pozwalają pojemnik zmniejszenie objętości do 80%.

POOLBOX

POOLBOX to innowacyjne pojemniki wielokrotnego użytku idealny dla transport towaru przez pocztę.

Pojemniki na materiały niebezpieczne  GGVSE

Pojemniki na materiały niebezpieczne  GGVSE zostały zatwierdzone po pomyślnym przejściu wielu dokładnych badań i testów przeprowadzanych przez odpowiednie instytucje otrzymują świadectwo zezwalające na stosowanie ich w celu przechowywania i transportowania towarów niebezpiecznych.