Menu główne

Grupa Bosch wybiera firmę Utz na swego Preferowanego Dostawcę

Jako producent pojemników magazynowych i transportowych, palet i termicznie formowanych części nośników składających się z nadających się do przetworzenia syntetyków, firma Utz od kilku dekad zaopatruje oddziały Bosch na całym świecie. Możliwie największy objętościowo zakup ma być przetwarzany przez "Preferowanych Dostawców" w ramach nowej strategii zakupowej w Grupie Bosch, mającej na celu uproszczenie całego procesu zaopatrywania.

Dostawcy ci otrzymają pierwszeństwo, zwłaszcza w kwestii zapytań dotyczących wdrażania projektów. Firma Utz, z siedzibą w Schüttorf, otrzymała tytuł Preferowanego Dostawcy dla całej Grupy Bosch w zakresie opakowań syntetycznych (nośniki ładunku).

Minimalnym wymogiem względem Preferowanego Dostawcy jest przedstawienie certyfikacji zgodnej z DIN EN ISO 9001. W Dyplomie Uznania Bosch wyraźnie wskazuje, że tacy dostawcy muszą zostać ocenieni jako wyjątkowo kompetentni i skuteczni. Przyznając taki dyplom uznania, Bosch pragnie motywować swoich dostawców do kontynuowania intensyfikacji ich współpracy z całą grupą korporacyjną.

Jan Sünneker, Dyrektor Zarządzający Sprzedażą dla Utz Niemcy, tak komentuje dyplom uznania: - Jako Preferowani Dostawcy Boscha, nie tylko czujemy się docenieni za jakość naszych produktów i ich rozwój. Nasza obsługa klienta, przestrzeganie dat dostaw i świetna współpraca z naszymi partnerami kontaktowymi w firmie Bosch przyczyniły się do tego uznania, z czego też jesteśmy niezmiernie dumni!