Menu główne

Palety przemysłowe UPAL-I

Plastikowe palety przemysłowe – Grupa Utz

Plastikowe palety przemysłowe to nowoczesne nośniki transportowe wykonane z tworzyw sztucznych. Stosowanie ich jako alternatywy dla tradycyjnych palet drewnianych jest korzystnym zarówno dla przedsiębiorcy, jak i środowiska rozwiązaniem. Przy produkcji tego rodzaju nośników nie zostaje ścięte ani jedno drzewo. Są niższe od palet drewnianych, dlatego załadujemy na nich więcej towaru. Są również trwalsze, więc przedsiębiorca nie musi ich co chwila wymieniać. Jako Grupa Utz jesteśmy liderem wśród producentów plastikowych palet przemysłowych – oferowane przez nas palety zostały wyprodukowane przy dopełnieniu najwyższych standardów jakości i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty umożliwiające transportowanie na nich towarów na terenie Unii Europejskiej.

Postaw na bezpieczny transport w każdych warunkach!

Przemysłowe palety oferowane przez naszą firmę zostały wykonane z polipropylenu. Polipropylen to tworzywo sztuczne wykazuje szereg właściwości, dzięki którym idealnie nadaje się ono do produkcji palet. Nie reaguje z solą drogową czy substancjami o odczynie kwaśnym, które wnikają w strukturę drewna i obniżają jego wytrzymałość. Nie nasiąka wodą, więc nie ulega korozji. Obecnie plastikowe palety przemysłowe, a konkretniej palety polipropylenowe nie mają sobie równych pod względem trwałości i odporności na działanie czynników zewnętrznych.

Palety plastikowe dostosowane do Twoich potrzeb

Realizacja indywidualnych zamówień jest naszą specjalnością – dlatego oferujemy plastikowe palety przemysłowe z wytłoczonym logo firmy lub logotypem na etykiecie. Kolejne ciekawe rozwiązania, jakie oferujemy to na przykład udoskonalenia w postaci chipów RFID wbudowanych w paletę czy oznaczenia kodami kreskowymi. Zapraszamy do kontaktu – chętnie dostosujemy zamówienie do Państwa potrzeb!

Palety przemysłowe UPAL-I - 8 Znaleziono produkty