Menu główne

Nowa paleta ekspozycyjna UPAL-D

Zaprojektowana całkiem od nowa półpaleta ekspozycyjna UPAL-D miała swoją światową premierę w listopadzie na ostatnich targach specjalistycznych Pack&Move w Bazylei (CH). Półpaleta o wymiarach 800 x 600 x 150 mm charakteryzuje się dopuszczalnym obciążeniem statycznym do 2000 kg, dynamicznym do 500 kg i na regale przy obciążeniu powierzchniowym do 400 kg.

Paleta została specjalnie przystosowana do potrzeb hurtowników z branży spożywczej i innych blisko z nimi związanych. Pod ważącą jedynie 5,9 kg paletę można podjechać wózkiem paletowym z każdej strony. Nadaje się ona również wyśmienicie do stosowania na automatycznych przenośnikach, czego dowiodły szczegółowe testy.

Powierzchnia została wykonana w taki sposób, że puste palety nawet bez krawędzi do sztaplowania mogą być bezpiecznie układane w stosie.

Jako jedyne dostępne na rynku palety z tworzyw sztucznych, wyposażono je w specjalne szczeliny i prowadnice do wpinania kartonów ekspozycyjnych, celem nieograniczonego stosowania tych palet w punktach sprzedaży.