Menu główne

Palety transportowe

Plastikowe palety transportowe są trwalsze, lżejsze i dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości niż ich drewniane odpowiedniki. Jako Grupa Utz jesteśmy międzynarodowym liderem wśród producentów palet. Oferowane przez nas nośniki spełniają najwyższe standardy wykonania i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające do transportu towarów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą palet transportowych naszej marki.

Plastikowe palety transportowe – rozwiązanie przyjazne środowisku

 

Oferowane przez nas plastikowe palety transportowe zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Paleta plastikowa, kiedy nie nadaję się do dalszego użytku, nie musi stać się bezużytecznym odpadem. Wręcz przeciwnie - można ją przetworzyć i użyć do produkcji nowych palet lub innych wyrobów z tworzywa sztucznego. Dodatkowo palety plastikowe, tak jak już wspominaliśmy, są dużo łatwiejsze w utrzymaniu czystości i eliminowaniu drobnoustrojów oraz bakterii - palety z tworzywa można bez przeszkód myć i dezynfekować.

 

Palety transportowe dostosowane do firmowych potrzeb

 

Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta są naszą specjalnością –  oferujemy plastikowe palety transportowe skrojone na miarę Państwa potrzeb. Na palecie z tworzywa możemy wytłoczyć logo firmowe, napis, umieścić kod kreskowy lub zamontować w niej transponder RFID. To rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie Państwa biznesu! Poproś o ofertę.