Pojemniki oszczędzające powierzchnię umożliwiają transport pojemników przy maksymalnym wykorzystaniu miejsca i poprawiają efektywność wykorzystania dostępnych przestrzeni transportowych i magazynowych.

 

Pojemniki składane 

Rozmiar opróżnionych pojemników składanych, system składania I, można zredukować do 20 % ich pierwotnych rozmiarów, oznacza to, że na takiej samej powierzchni można magazynować maksymalnie 5 razy więcej pustych pojemników składanych niż pojemników sztywnych. Pozwala to znacznie zredukować koszty transportu


Pojemniki trapezowe NESCO

Pojemniki trapezowe NESCO to oszczędność przestrzeni. Pojemniki gniazdowe składane są w stos z wykorzystaniem pokrywy lub na wyciąganych ramionach. Opróżnione pojemniki mogą być składowane gniazdowo, co zapewnia zdecydowaną oszczędność przestrzeni. Zagnieżdżone pozwalają pojemnik zmniejszenie objętości do 80%.

 

POOLBOX

POOLBOX to innowacyjne pojemniki wielokrotnego użytku idealny dla transport towaru przez pocztę/ firmy kurierskie.

 

Pojemniki obrotowe do składowania w stosie

Pojemniki obrotowe do składowania w stosie po opróżnieniu można ustawiać jeden w drugim, co pozwala na znaczne zredukowanie objętości, W zależności od rodzaju pojemnika w transporcie zyskuje się oszczędność do 85% objętości.