Menu główne

Pojemniki z tworzywa sztucznego

Pojemniki do składowania w stosie Utz doskonale nadają się do transportu, magazynowania i przechowywania towarów. Te pojemniki wielokrotnego użytku można zastosować niemal we wszystkich obszarach: od automatycznych przenośników w branży motoryzacyjnej przez branżę spożywczą po magazyny detaliczne. 

 

RAKO wszechstronność w standardzie EURO

Pojemniki RAKO mogą zostać wykonane w wielu wariantach ścianek, dna i uchwytów. Decydując się na poszczególny pojemnik mają Państwo do wyboru ścianki: pełne, dziurkowane, szczelinowe; dno: kratowane, dziurkowane, z ożebrowaniem, pełne czy dno podwójne; uchwyty: muszlowe, otworem uchwytowym i listwą uchwytową. Dzięki tym wariantom pojemniki RAKO można dopasować niemal do każdych wymagań, są uniwersalne.

 

RAKO z pokrywą - walizki

Nasze walizki z tworzywa sztucznego składają się z pojemnika RAKO i pokrywy na zawiasach. Dodatkowo do pojemnika można zamontować uchwyt na dłuższym boku bądź na krótszych bokach.

 

EUROTEC pojemniki systemowe High – Tech do obsługi automatycznej

Pojemniki EUROTEC przydają się przede wszystkim w automatycznej obsłudze we wszystkich popularnych systemach magazynowania i transportu.

 

Pojemnik KLT do przemysłu motoryzacyjnego

Producenci branży motoryzacyjnej i ich dostawcy wykorzystują różne nośniki niewielkich ładunków, które zostały ustandaryzowane przez VDA (niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Motoryzacyjnego) specyfikacjami normy 4500.

 

Pojemniki STANDARDOWE

Ze względu na zaokrąglone krawędzie pojemniki standardowe łatwo się czyści i dlatego też chętnie są wykorzystywane w przemyśle spożywczym oraz przez restauracje, firmy cateringowe i inne świadczące usługi gastronomiczne.