Stapelboxen aus Kunststoff

Aby chronić towary optymalnie, Utz ma wiele pojemników z tworzywa sztucznego w swojej ofercie:

Pojemniki euro RAKO

RAKO jest uniwersalnym pojemniki wielokrotnego użytku z tworzywa sztucznego, który jest powszechnie stosowany w wielu branżach.

 

Walizki z tworzywa sztucznego

Nasza walizka z tworzywa sztucznego wykonana z wytrzymałego pojemnika RAKO, pokrywy na zawiasach oraz z jednym lub dwoma uchwytami.

EUROTEC pojemniki systemowe

Pojemnik systemowy EUROTEC jest specjalnie przeznaczony do operacji automatycznych w ramach wszelkich konwencjonalnych systemów przechowywania i transportu. Produkt EUROTEC posiada dużą liczbę punktów chwytnych dla robotów lub pomagających w pozycjonowaniu przez system transportowy. Cofnięte uchwyty i otwory na rączki także umożliwiają obsługę ręczną pojemnika.

Pojemnik KLT

Producenci branży motoryzacyjnej i ich dostawcy wykorzystują różne nośniki niewielkich ładunków, które zostały ustandaryzowane przez VDA (niemieckie Stowarzyszenie Przemysłu Motoryzacyjnego) specyfikacjami normy 4500.

Pojemniki STANDARDOWE

Ze względu na zaokrąglone krawędzie pojemniki standardowe łatwo się czyści i dlatego też chętnie są wykorzystywane w przemyśle spożywczym oraz przez restauracje, firmy cateringowe i inne świadczące usługi gastronomiczne.

Pojemniki SILAFIX

Kuwety magazynowe SILAFIX umożliwiają proste i przejrzyste składowanie. Dzięki niemu możliwe jest utrzymanie porządku w magazynie z drobnymi częściami, w małych warsztatach, samochodach serwisowych lub w domowych pracowniach.