Doradztwo i zamówienia
Infolinia e-sklep: +48 717 34 44 50
Country
Porównaj produkt
Brak produktów na liście porównania!

Chemia / Farmacja

W branży chemicznej obok indywidualnych rozwiązań dla klientów, w szczególności pojemniki na części techniczne, często wykorzystuje się pojemniki składane oraz RAKO. Najchętniej wybieranym pojemnikiem przez firmy kurierskie jest POOLBOX. Palety często są wykorzystywane w branży farmaceutycznej, jak również przez firmy kurierskie.
 • Pojemniki na części techniczne są odporne na działanie substancji chemicznych. Ze względu na konstrukcję gniazd są dokładnie dopasowane do przechowywanych w nich elementów, tak by możliwie najlepiej je chronić podczas dalszej obróbki, magazynowania i transportu. Pojemniki te wykonywane są metodą formowania wtryskowego lub próżniowego.
  Pojemniki na części techniczne są odporne na działanie substancji chemicznych. Ze względu na konstrukcję gniazd są dokładnie dopasowane do przechowywanych w nich elementów, tak by możliwie najlepiej je chronić podczas dalszej obróbki, magazynowania i transportu. Pojemniki te wykonywane są metodą formowania wtryskowego lub próżniowego.
 • Palety UPAL-H są całkowicie zamknięte, dolna i górna powierzchnia jest gładka. Są łatwe w czyszczeniu, nie pozwalają osadzać się brudowi i bakteriom. Szczególnie godne polecenia do wykorzystania w strefach o podwyższonych wymaganiach dotyczących czystości.
  Palety UPAL-H są całkowicie zamknięte, dolna i górna powierzchnia jest gładka. Są łatwe w czyszczeniu, nie pozwalają osadzać się brudowi i bakteriom. Szczególnie godne polecenia do wykorzystania w strefach o podwyższonych wymaganiach dotyczących czystości.
 • Palety UPAL-S ze wzmocnieniem są stabilne i wytrzymałe dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako uniwersalny środek przenoszenia ładunków.
  Palety UPAL-S ze wzmocnieniem są stabilne i wytrzymałe dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako uniwersalny środek przenoszenia ładunków.
 • PALOX są to skrzyniopalety o wymiarze podstawy 1200 x 1000 oraz 1200 x 800 mm. Pojemniki te spełniają wymagania higieniczne stawiane przez branżę chemiczną oraz farmaceutyczną.

  PALOX są to skrzyniopalety o wymiarze podstawy 1200 x 1000 oraz 1200 x 800 mm. Pojemniki te spełniają wymagania higieniczne stawiane przez branżę chemiczną oraz farmaceutyczną.

 •  
   
   
   
On utzgroup.pl deliveries are only available to Poland.

Are you a customer from another country?
Please visit our web page: www.utzgroup.com