Menu główne

Georg Utz na Targach Polfish

W dniach 7-9 czerwca uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Przetwórstwa i Produktów Rybnych w Gdańsku. Na własnym stoisku prezentowaliśmy produkty dla branży rybnej, m.in. palety higieniczne, pojemniki rybne, skrzyniopalety, pojemniki standardowe, obrotowe i RAKO.

POLFISH to jedyne w Polsce i zarazem jedne z największych w Europie targi branży rybnej. Miejsce spotkań dostawców surowca z przetwórcami oraz producentów produktów rybnych z hurtownikami i kupcami z sieci sklepów. Podczas targów naszą firmę reprezentowali: Joanna Wika – specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta oraz Roman Dąbrowski – kierownik Regionu Sprzedaży.

Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem osób, które zajmują się wyposażeniem zakładów przemysłu rybnego w sprzęt niezbędny do obróbki surowca. Nasi obecni i potencjalni klienci potwierdzili zapotrzebowanie przede wszystkim na PALOXY i palety higieniczne, a także pojemniki obrotowe i Euro RAKO w specjalnych wersjach ścian i dna. Zebraliśmy uznanie za jakość i żywotność produktów Georg Utz oraz deklaracje dalszych zakupów w naszej firmie. Międzynarodowy wymiar imprezy potwierdziły wizyty na stoisku firm z Wielkiej Brytanii, Rumunii, Estonii i Irlandii. Udziałem w Targach Polfish potwierdziliśmy swoją pozycje ważnego dostawcy dla tego sektora przemysłu.

 

 

 

Zobacz również:

Utz zdobywa złoto
Złoty medal COOLBOX 4.0