Menu główne

Utz zdobywa złoto - nagroda pro-K

Już trzeci rok z rzędu, producent kontenerów Utz z Schüttorf wygrał nagrodę pro-K. Specjalne wyróżnienie w tym roku: Dollyfix mobilny system transportu z Utz otrzymał Złotą Nagrodę od jury.

Utz produkuje nośnie ładunkowe takie jak pojemniki i palety z tworzyw sztucznych. System transportu Dollyfix to różnorodność rolek transportowych gotowych do złączenia, na których można transportować pojemniki przystosowane do ustawiania jeden na drugim. Rolki są połączone za pomocą szyny. Puste pojemniki mogą być ułożone jeden na drugim za pomocą rozkładanych plastikowych taśm.

Nagroda pro-K to znana nagroda w związkach przemysłowych półproduktów i materiałów eksploatacyjnych wykonanych z tworzywa sztucznego typu pro-K. Według jury, doskonałe produkty wyróżniają się kreatywnością, wyrafinowaną funkcjonalnością i szczególnie wybitnymi właściwościami. Zwycięzcy są wybierani w dziesięciu kategoriach. Jednakże tylko jeden z tych zwycięzców otrzymuje Złotą Nagrodę. W tym roku zwycięzcą jest Dollyfix od Utz. Rüdiger Köhler, Dyrektor Zarządzający Utz w Niemczech powiedział: „Wszystkie dobre rzeczy chodzą trójkami - trzy razy zdobyliśmy nagrodę pro-K, a następnie zgarnęliśmy złoto. Jesteśmy bardzo dumni z naszych osiągnięć i nie możemy doczekać się co przyniesie jutro".

 

 

Zobacz również:

Georg Utz nagrodzony Gazelą Biznesu 2016

Utz Gepardem Biznesu