Menu główne

Glas Manager wygrał nagrodę SWISS STAR

Już po raz piąty w ciągu dziewięciu lat Georg Utz AG z Bremgarten odebrał nagrodę SWISS STAR dla najlepszych opakowań. W tym roku uznanie jury zdobył Glas Manager. Członkowie jury w następujący sposób skomentowali swój wybór:

„Każdy, kto choć raz aktywnie współuczestniczył w przygotowaniu uroczystości, zna problemy, jakie się wiążą z naczyniami. Jury przekonała przede wszystkim funkcjonalność i prostota Glas Managera. Wysokość dla różnej wielkości kieliszków, podstawek itd. jest regulowana za pomocą jednego ruchu ręki i bez konieczności używania narzędzi. Bezpieczeństwo transportowanych przedmiotów i możliwość sztaplowania są zapewnione w każdym momencie. Pojemniki zaprojektowano tak, aby mieściły się do wszystkich powszechnie stosowanych w Europie zmywarek. Ręczne przekładanie naczyń szklanych już nie jest konieczne, a podczas zmywania czyszczony jest równocześnie sam Glas Manager.”

Glas Manager jest dostępny z przegródkami w czterech wielkościach. Dzięki temu praktycznie wszystkie kieliszki/szklanki o powszechnych średnicach mogą być odpowiednio posegregowane. Wysokość jest za pomocą niewielkich mocowań zatrzaskowych na czterech kolumnach narożnych dopasowywana dokładnie do wysokości kieliszków. Inna dużą zaletą Glas Managera jest to, że pasuje idealnie do europojemnika 600 x 400 mm (np. RAKO). Tym samym kieliszki można bezpiecznie transportować i składować, broniąc przed dostępem kurzu.

Są Państwo zainteresowani dalszymi informacjami na temat Glas Managera? Zachęcamy do lektury tekstu „Glas Manager – nowość dla innowacyjnych przedsiębiorstw cateringowych " z 25 listopada 2009.

 

 

Zobacz również:

Nowy pojemnik na ryby firmy Utz zdobywa nagrodę pro-K Award 2015