Doradztwo i zamówienia
Infolinia e-sklep: +48 717 34 44 50
Country
Porównaj produkt
Brak produktów na liście porównania!

Odzieżowa

Branża odzieżowa do dystrybucji towarów do filii obok pojemników do składowania w stosie wykorzystuje pojemniki z grupy oczczędzających powierzchnię. Paleta stanowi bazę jednostki transportowej w takim ładunku.
  • Palety UPAL-H są całkowicie zamknięte, dolna i górna powierzchnia jest gładka. Są łatwe w czyszczeniu, nie pozwalają osadzać się brudowi i bakteriom. Szczególnie godne polecenia do wykorzystania w strefach o podwyższonych wymaganiach dotyczących czystości.
    Palety UPAL-H są całkowicie zamknięte, dolna i górna powierzchnia jest gładka. Są łatwe w czyszczeniu, nie pozwalają osadzać się brudowi i bakteriom. Szczególnie godne polecenia do wykorzystania w strefach o podwyższonych wymaganiach dotyczących czystości.
  • Palety UPAL-S ze wzmocnieniem są stabilne i wytrzymałe dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako uniwersalny środek przenoszenia ładunków.
    Palety UPAL-S ze wzmocnieniem są stabilne i wytrzymałe dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako uniwersalny środek przenoszenia ładunków.
On utzgroup.pl deliveries are only available to Poland.

Are you a customer from another country?
Please visit our web page: www.utzgroup.com