Menu główne

Poszerzenie rodziny pojemnika RAKO

Pojemniki RAKO firmy Utz towarzyszą nam od prawie 50 lat. Zaczęło się skromnie od małej rodziny pojemników, które w tamtych czasach zaczęły zastępować ciężkie pojemniki metalowe w przemyśle, a dziś są to najbardziej rozbudowane i najskuteczniejsze systemy pojemników na świecie. Dziś dostępnych jest minimum sześć podstawowych wymiarów - od 200x150 mm do 800x600 mm - i 16 różnych wysokości od 65 do 544 mm.

Ogromna różnorodność pojemników kontynuowana jest w dziesięciu wariantach podstawy, ścian bocznych i uchwytów. Wiele rozmiarów pojemników dostępnych jest także w wersji walizkowej. Konstrukcja RAKO, prosta i bardzo wytrzymała, nie zmieniła się od pięciu dekad i wciąż zachowuje swój ponadczasową skuteczność, co tym bardziej przyczynia się do sukcesu pojemnika produkowanego w milionach egzemplarzy.

Teraz Utz poszerza ofertę RAKO o mały pojemnik o wymiarach 300x200x65 mm (artykuł nr 3-217Z-0). Pojemnik ten jest szczególnie przydatny w magazynach drobnych części, dźwigów okrężnych i przesyłek małych towarów. Na zamówienie dostępnych jest dodatkowo pięć różnych wariantów pokryw.