Menu główne

Pojemniki Utz w nowym magazynie firmy ASMET

Georg Utz - producent systemów logistycznych z tworzywa sztucznego do wielokrotnego wykorzystania dla logistyki i przemysłu dostarczy 56 800 pojemników do nowej inwestycji firmy ASMET – jednego z największych polskich producentów śrub oraz dostawcy elementów złącznych do budowy maszyn i urządzeń dla budownictwa, energetyki, petrochemii, rolnictwa oraz motoryzacji. Nowoczesne, wyposażone w zaawansowaną automatykę centrum logistyczne, zlokalizowane jest w miejscowości Moszna-Parcela, niedaleko Warszawy.  Pojemniki Utz będą przeznaczone do magazynowania i transportu wewnętrznego 40 tys. pozycji asortymentowych firmy ASMET oraz 50 tys. produktów dostępnych na zamówienie.

W pełni zautomatyzowany magazyn firmy ASMET bazuje na systemie Shuttle. W  jego centrum  pracują pojemniki EUROTEC, które dzięki nowoczesnej konstrukcji doskonale współpracują z automatyką magazynową. Utz dostarczył pojemniki EUROTEC w kolorze szarym, o wymiarach 600x400 mm i wysokości 220 mm, w wersji z podwójnym, pełnym dnem oraz otworami odpływowymi. Kontenery zostały dodatkowo wyposażone w kody kreskowe naniesione metodą  IML, które umożliwią zarządzanie systemem dystrybucji i pełną kontrolę obiegu opakowań. 

Zarządzanie tak rozbudowaną gamą produktów i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów pociąga za sobą konieczność posiadania sprawnej logistyki, a w tym przypadku automatyzacja jest wyborem koniecznym i słusznym. Bardzo nas cieszy, że rozwiązania Utz do intralogistyki będą częścią tego procesu. Życzymy firmie ASMET dalszego wzrostu i rozwoju na globalnym rynku – powiedział Wojciech Bytner, dyrektor generalny Georg Utz.

Więcej na ten temat:

https://retail360.pl/pojemniki-utz-w-nowym-magazynie-firmy-asmet/

https://logistyczny.com/aktualnosci/glos-z-rynku/item/4790-asmet-i-blisko-60-tys-pojemnikow

https://automotivesuppliers.pl/pl/polska/pojemniki-utz-w-nowym-magazynie-firmy-asmet

http://nm.pl/systemy-skladowania/2366/pojemniki-utz-w-nowym-magazynie-firmy-asmet/

https://opakowanie.pl/pojemniki-utz-w-nowym-magazynie-firmy-asmet/