Doradztwo i zamówienia
Infolinia e-sklep: +48 717 34 44 50
Country
Porównaj produkt
Brak produktów na liście porównania!

Georg Utz Sp.z o.o., Polska

Georg Utz Sp.z o.o., PolskaGeorg Utz Sp.z o.o.
ul Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
Polska
Phone: +48 713 16 77 60
Fax: +48 713 16 77 61
E-Mail: info.pl@utzgroup.com

Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem pojemników transportowych, palet, wyprasek na części techniczne wytwarzanych z tworzywa sztucznego, które można wtórnie wykorzystać.

Utz jest dostawcą oferującym bogatą gamę produktów. Dysponujemy dwoma rodzajami produktów: pojemniki i palety są produkowane w wiekszości wtryskowo, natomiast wypraski produkowane są w procesie formowania próżniowego. Ponieważ wypraski są często wykorzystywane jako wkłady do pojemników, nasze możliwości produkcyjne oferują Klientom szczególną korzyść. Punkt ciężkości naszej działalności leży przy tym na rozwiązaniu indywidualnych potrzeb.

 

Serwis i wsparcie

Nasz wykwalifikowany personel sprzedaży doradzi Państwu, elastycznie dostosowując się do Państwa życzeń i dążąc do szybkiej i praktycznej realizacji.

Zarządzanie projektami

Nasi managerowie produktu prowadzą projekty od pomysłu do jego realizacji.

Rozwiązania indywidualne

Indywidualne rozwiązania systemowe wykraczające poza standardy naszej specjalności. Kilka z nich zdobyło międzynarodową nagrodę w branży opakowań.

Nowoczesne technologie

Nowoczesny park maszynowy bazujący na aktualnym stanie wiedzy umożliwia racjonalna produkcję uwzględniającą wszelkie wytyczne Klienta.

On utzgroup.pl deliveries are only available to Poland.

Are you a customer from another country?
Please visit our web page: www.utzgroup.com