Menu główne

Georg Utz Sp.z o.o.
ul Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
Polska
Phone: +48 713 16 77 60
Fax: +48 713 16 77 61
E-Mail: info.pl@utzgroup.com 

Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem pojemników transportowych, palet, wyprasek na części techniczne wytwarzanych z tworzywa sztucznego, które można wtórnie wykorzystać.

Utz jest dostawcą oferującym bogata gamę produktów. Nasze produkty wytwarzane są w dwóch rodzajach procesach produkcyjnych: pojemniki, palety produkowane są w większości podczas procesu formowania wtryskowego, natomiast wypraski, blistry produkowane są w procesie formowania próżniowego. Ponieważ wypraski są często wykorzystywane jako wkłady do pojemników, nasze możliwości produkcyjne oferują Klientom szczególną korzyść. W naszej działalności kładziemy duży nacisk na rozwiązaniu indywidualnych potrzeb Klienta.

Serwis i wsparcie

Nasz wykwalifikowany personel sprzedaży doradzi Państwu, elastycznie dostosowując się do Państwa życzeń i dążąc do szybkiej i praktycznej realizacji.

Zarządzanie projektami

Nasi managerowie produktu prowadzą projekty od pomysłu do jego realizacji.

Rozwiązania indywidualne

Indywidualne rozwiązania systemowe wykraczające poza standardy naszej specjalności. Kilka z nich zdobyło międzynarodową nagrodę w branży opakowań.

Nowoczesne technologie

Nowoczesny park maszynowy bazujący na aktualnym stanie wiedzy umożliwia racjonalna produkcję uwzględniającą wszelkie wytyczne Klienta.