Doradztwo i zamówienia
Infolinia e-sklep: +48 717 34 44 50
Country
Porównaj produkt
Brak produktów na liście porównania!

Spożywcza

Pojemniki standardowe, izotermiczne oraz palety higieniczne to najpopularniejsze opakowania wykorzystywane w branży spożywczej. Ważne jest w tym przypadku łatwe utrzymanie pojemników i palet w czystości.
 • Palety UPAL-H są całkowicie zamknięte, dolna i górna powierzchnia jest gładka. Są łatwe w czyszczeniu, nie pozwalają osadzać się brudowi i bakteriom. Szczególnie godne polecenia do wykorzystania w strefach o podwyższonych wymaganiach dotyczących czystości.
  Palety UPAL-H są całkowicie zamknięte, dolna i górna powierzchnia jest gładka. Są łatwe w czyszczeniu, nie pozwalają osadzać się brudowi i bakteriom. Szczególnie godne polecenia do wykorzystania w strefach o podwyższonych wymaganiach dotyczących czystości.
 • Palety UPAL-S ze wzmocnieniem są stabilne i wytrzymałe dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako uniwersalny środek przenoszenia ładunków.
  Palety UPAL-S ze wzmocnieniem są stabilne i wytrzymałe dzięki czemu mogą być wykorzystywane jako uniwersalny środek przenoszenia ładunków.
 • PALOX są to skrzyniopalety o wymiarze podstawy 1200 x 1000 oraz 1200 x 800 mm. Pojemniki te spełniają wymagania higieniczne stawiane przez branżę chemiczną oraz farmaceutyczną.

  PALOX są to skrzyniopalety o wymiarze podstawy 1200 x 1000 oraz 1200 x 800 mm. Pojemniki te spełniają wymagania higieniczne stawiane przez branżę chemiczną oraz farmaceutyczną.

 • Glas Manager pomaga zmniejszyć nakłady pracy związane z myciem, transportem i magazynowaniem szklanej zastawy. Glas Manager w komplecie z pojemnikiem do sztaplowania RAKO stanowi optymalną ochronę dla Państwa cennego wyposażenia.
  Glas Manager pomaga zmniejszyć nakłady pracy związane z myciem, transportem i magazynowaniem szklanej zastawy. Glas Manager w komplecie z pojemnikiem do sztaplowania RAKO stanowi optymalną ochronę dla Państwa cennego wyposażenia.
On utzgroup.pl deliveries are only available to Poland.

Are you a customer from another country?
Please visit our web page: www.utzgroup.com