Menu główne

Nasza pełna oferta

W naszej działalności kładziemy duży nacisk na rozwiązanie indywidualnych potrzeb Klienta.

Opracowujemy rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu.

Poznaj naszą ofertę:

Katalog Online

* Klikając zostaniesz przekierowany do poszczególnych rozdziałów katalogu Utz

Rozwiązania indywidualne

Praca jak żadna inna

Czasami, aby uporać się z indywidualnymi wymaganiami Klienta wystarczy modyfikacja pojemnika standardowego. Często jednak konieczny jest nowy pomysł i indywidualne rozwiązanie.

Rozwiązania indywidualne

Pojemniki na części techniczne

Perfekcja na wymiar

Wyróżniamy dwa procesy podczas których powstają pojemniki na częsci techniczne: tacki, wytłoczki, przekładki, blistry produkowane są podczas procesu formowania próżniowego, zaś pojemniki, których wymagania dotyczące precyzji wykonania i wysokich tolerancji wymiarów  wykonane są w procesie formowania wtryskowego. 

Formowane próżniowo pojemniki na częsci techniczne

Formowane wtryskowo pojemniki na częsci techniczne

 

Pojemniki do składowania w stosie

Namacalna jakość

Pojemniki do składowania w stosie doskonale nadają się do transportu, magazynowania i przechowywania towarów. Te pojemniki można zastosować niemal we wszystkich obszarach: od automatycznych przenośników w branży motoryzacyjnej, przez branżę spożywczą, po magazyny detaliczne.

RAKO  EUROTEC  KLT

Pojemniki STANDARDOWE

 

 

 

Pojemniki oszczędzające powierzchnię

Czas na wzrost

Zaopatrując oddziały firmy często trzeba odbierać i składować puste pojemniki. W tym przypadku dobrym roziwązaniem jest zastosowanie pojemników składanych, trapezowych lub obrotowych, których rozmiar można zredukowac od 25 % do 80 % ich pierwotnej objętości. 

Pojemniki składane  Pojemniki o profilu trapezowym 

Pojemniki obrotowe

 

Palety

Stabilność u podstawy

Palety z tworzywa sztucznego nie stanowią alternatywy cenowej dla palet drewnianych. Palety z tworzywa sztucznego posiadają za to kilka decydujących zalet: stałą tarę, są mocne i wytrzymałe, posiadają dłuższą żywotność niż palety drewniane, a po wzmocnieniu metalowymi profilami są szczególnie stabilne i nadają się do regałów wysokiego składowania. Na życzenie Klienta możemy wyprodukować palety w wersji antyelektrostatycznej lub z powłoką antypoślizgową. Palety Utz dostępne są jako palety EURO, ISO i półpalety. 

Palety

Pojemniki wielkogabarytowe

Stworzone do wielkich rzeczy

Pojemniki wielkogabarytowe Utz dostępne są w wersji: skrzyniopaleta PALOX, skrzyniopaleta składana KOLOX lub VDA-GLT. Podstawowym wymiarem dla tych pojemników wielkogabarytowych są z reguły wymiary ISO, choć dostępne są także pojemniki o mniejszych wymiarach podstawy. 

PALOX / KOLOX

Wózki transportowe

Poruszające

Dzięki naszym wózkom transportowym przemieszczanie nawet kilkusetkilogramowych obciążeń staje się szybki i wygodne. Cicho jeżdźące i wytrzymałe kółka wózków transportowych redukują do minimum nakład siły potrzebny do przesunięcia wózka. 

Wózki transportowe

Pojemniki do transportu materiałów niebezpiecznych ( zgodne z ADR )

Bezpiecznie do celu

Utz jest producentem szerokiej gamy opakowań, które pomyślnie przeszły testy i procedury urzędowe potwierdzające ich dopuszczenie do składowania i transportu materiałów niebezpiecznych. ADR oznacza międzynarodową konwencję dotyczącą drogowego przewozu towarów i ładunków  niebezpiecznych. 

Pojemniki na materiały niebezpieczne

Produkty specjalnego przeznaczenia

Soliści na koncercie

Jeśli nasza  standardowa oferta produktów nie będzie wystarczająca, opracujemy razem z Państwem pojemnik dostosowany do Państwa potrzeb. Produkty specjalnego przeznaczenia, pojemniki pocztowe, pojemniki warsztatowe, podstawki transportowe - pojemniki na zamówienie to nasza specjalność!

Walizki  Pojemniki pocztowe/kurierskie SILAFIX

Podstawki (treye)  Pojemniki półprzezroczyste  Kosze do mycia

Rozwiązania specjalne Jednostki transportowe

 

Produkty antyelektrostatyczne ESD

Ochrona w punkcie przewodzenia

 

Nasz system magazynowania i transportu ESD zapobiega potencjalnym wyładowaniom elektrostatycznym. Ponadto nasze produkty ESD zabezpieczają przed uszkodzeniami miechanicznymi, zabrudzeniami lub wilgocią.

Produkty ESD

Przetwórstwo spożywcze

Apetycznie praktycznie

Producenci żywności w naszej ofercie znajdą szeroką gamę rozwiązań do wielu zastosowań i etapów przetwarzania. Produkty orzeznaczone sa do wykorzystania zaraówno podczas zbiorów owoców i warzyw, w procesie produkcji, jak również do składowania, transportu, az po prezentacje produktów. Firmy z branży spożywczej znajdą w naszej ofercie m.in pojemniki do składowania w stosie, pojemniki e-commerce, specjalne pojemniki na ryby i mięso, pojemniki gastronomicznepojemniki izotermiczne, palety czy skrzyniopalety. 

Pojemniki do transportu ryb i mięsa  Pojemniki izotermiczne

Pojemniki standardowe  Pojemniki gastronomiczne  Pojemniki e-commerce

 

Części techniczne z tworzywa sztucznego

Nie tylko logistyka

Części techniczne są elementami wykonanymi z tworzywa sztucznego, zamontowanymi lub wykorzystywanymi w urządzeniach technicznych.

Przykłady