Menu główne

Nowość od firmy Utz: Specjalny pojemnik do naczyń z podgrzewaczem

Naczynia z podgrzewaczem są niezbędne w dzisiejszym przemyśle cateringowym. Są wykorzystywane do przygotowywania bufetów na przyjęciach i wydarzeniach. Lecz jak sprawić, by te naczynia z podgrzewaczem, zwykle bardzo wysokiej jakości, dotarły na miejsce bezpiecznie i bez zabrudzeń? Rozwiązaniem jest produkt RAKO.

Te solidne pojemniki plastikowe (wymiary zewnętrzne: 800 x 400 x 325 mm) nadają się do bezpiecznego i skutecznego pod względem logistycznym transportowania większości konwencjonalnych naczyń z podgrzewaczem. Pojemniki RAKO charakteryzuje możliwość bezpiecznego składowania jak i duża odporność na obciążenie składowaniem. RAKO jest bezpieczny dla żywności, ponieważ jest wytwarzany z tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Dzięki gładkim ścianom pojemniki dają się łatwo myć i utrzymywać w czystości. Zależnie od rozmiarów naczynia z podgrzewaczem w pojemniku znajduje się jeszcze wystarczająco dużo miejsca, by pomieścić dodatkowe podpałki lub przybory kuchenne. Duże powierzchnie zewnętrzne pozwalają na dołączenie logo firmy lub napisów.

Pojemniki można szczelnie zamykać w taki sposób, by były odporne na kurz i rozpryski, za pomocą solidnej pokrywy na zawiasach i dwóch zatrzasków. Jeśli kilka pojemników RAKO trzeba odłożyć na regał lub przenieść wózkiem widłowym, polecamy plastikową paletę UPAL-U firmy Utz jako bezpieczną i czystą podstawę. Podstawowe wymiary tej europalety umożliwiają poprzeczne ułożenie trzech pojemników do naczyń z podgrzewaczem.