Menu główne

Utz Francja otrzymuje Nagrodę Innowacji za swoje łączone wózki transportowe

Wózki znalazły się wśród 200 innowacyjnych produktów, które w ostatnim czasie wprowadziła firma Utz. Firma Georg Utz Sarl otrzymała szczególne wyróżnienie od jurorów "Pack Expert" na wystawie Packaging Exhibition, która odbyła się w Paryżu w dniach od 17 do 20 listopada 2014 roku. Nagroda, która była szeroko promowana, wręczona została w obecności kamer wewnętrznej telewizji Wystawy (emballage-manutention.tv), co umożliwiło wyróżnionym przedstawienie informacji na temat ich firm.

Podczas wręczania nagród, prowadzonego przez komitet wystawy Pack Expert 2014, przyznano trzy specjalne wyróżnienia, jedno dla firmy Utz, która została nagrodzona za swój łączony wózek. Łączy on w sobie konstrukcję zawierającą platformy, wózki i jednoosiowy wózek z uchwytem ręcznym, które mogą być łączone ze sobą po obu stronach lub odłączane, umożliwiając użytkownikom łatwiejszą obsługę. Jest to produkt, który cieszy się obecnie wielkim zapotrzebowaniem, z uwagi na gwałtowny rozwój Napędów.

Pan Stéphane Chalutaud, projektant i twórca produktu powiedział: "Interesuje nas możliwość dopasowania wielkości zamówień przez możliwość połączenia jednego, dwóch, trzech wózków. Dlatego, produkt nasz z pewnością znajdzie swoje miejsce w ręcznym przygotowywaniu zamówień, jak również zoptymalizuje przestrzeń przeznaczoną do składowania. Produkt również musi być łatwo dostępny i musi umożliwiać łączenie po obu stronach, co umożliwi łatwiejszą obsługę w trakcie obsługiwania w magazynie, w którym przestrzeń jest często ograniczona. Wpływa to na uniknięcie niekorzystnych zaburzeń układu mięśniowo szkieletowego."

 

 

Zobacz również:

Nowy pojemnik na ryby firmy Utz zdobywa nagrodę pro-K Award 2015

Utz Francja dostarcza skrzynie plastikowe i wózki transportowe do "Drive"

Znowu zdobyliśmy nagrodę SWISS STAR